דף הבית » חיפוש עבודה » רשימה מלאה כל משרות ישראל

רשימה מלאה כל משרות ישראל

all jobs israel

אול ג’ובס ישראל היא חברה המספקת משרות לאנשים שמחפשים עבודה. יש לה מאגר של למעלה ממיליון משרות פנויות בישראל.

אול ג’ובס ישראל הוקמה על ידי עידו לפלר, שהוא גם מנכ”ל ומייסד החברה. הרעיון מאחורי All Jobs Israel היה ליצור פלטפורמה שתעזור לאנשים למצוא עבודה בתעשייה ובמיקומים הרצויים. החברה הצליחה לספק משרות ליותר מ-10,000 אנשים מאז השקתה ב-2016.

All Jobs israel מאפשרת לאנשים לפרסם את המשימות שלהם בחינם ולהעסיק פרילנסרים מכל העולם. פלטפורמה זו מציעה דרך ייחודית למצוא עובדים שיכולים לעזור לכם בפרויקט או בעבודה שלכם.

Jobs in Israel

ישראל היא מדינה עם מספר גבוה של מקומות עבודה מבוקשים בכל העולם. הכלכלה של מדינת ישראל פורחת ורבים רוצים לעבוד כאן, אבל במדינה יש חוקי הגירה נוקשים. המשמעות היא שלמדינת ישראל יש ביקוש גבוה לאנשי מקצוע מוסמכים, מה שעלול להקשות על מעסיקים למצוא עובדים עם הכישורים הנכונים.

להלן כמה מהמשרות הפופולריות ביותר בישראל:

– מפתח תוכנה

– מנהל כספים

– מנהל שיווק

– מנהל מכירות

JobNet Israel

JobNet israel היא פלטפורמה המסייעת למעסיקים ישראלים למצוא עובדים חדשים בארץ ובחו”ל. ג’ובנט ישראל קיימת מאז 2010, אך היא גדלה באופן אקספוננציאלי בשנים האחרונות. יש לה כיום למעלה מ-200,000 משתמשים רשומים ויותר מ-3 מיליון פרסומי דרושים בפלטפורמה שלה.

JobNet ישראל הייתה מהפכה עבור מחפשי עבודה ומעסיקים ישראלים. זוהי פלטפורמה מקוונת שבה אתם יכולים לפרסם את מודעת העבודה שלכם בחינם, אבל גם לחפש משרות הרלוונטיות למערך הכישורים שלכם או בהתאם למיקומכם הגיאוגרפי.

Indeed Israel

אתר Indeed ישראל הוא אתר לאנשים שמחפשים עבודה והזדמנויות אחרות. זהו אתר המספק מידע על משרות, גובה משכורות והטבות שונות. Indeed ישראל קיימת כבר כמה שנים והיא צומחת בהתמדה. אתר מתקדם זה הפך למשאב חשוב ויעיל עבור אנשים המחפשים למצוא עבודה או הזדמנויות בישראל.

Indeed Israel מציעה רישומי משרות מחברות ישראליות גדולות כמו הבורסה לניירות ערך בתל אביב, בנק הפועלים, בנק לאומי ועוד רבים. כמו כן, האתר מציע גם מידע על שכר והטבות באתר החברה.

Jobs in Jerusalem

ירושלים היא אחת היעדים הפופולריות ביותר עבור תיירים ומטיילים מחו”ל. העיר מציעה מגוון רחב של הזדמנויות עבודה בתעשיות שונות.  העיר מציעה מגוון רחב של הזדמנויות עבודה בתעשיות שונות. תיירים יכולים למצוא עבודה כמודריכים, נהגים, מלצרים, ברמנים, מלחים ובעלי חנויות בין היתר. אנשים שעשו עלייה לישראל יכולים למצוא עבודה בעזרת תוכניות בינלאומיות, בתור מורים בבתי ספר או אחים ואחיות בתי חולים.

לירושלים יש כלכלה פורחת בזכות התרבות וההיסטוריה המגוונת שלה שמושכת אנשים רבים מרחבי העולם לגור בה באופן קבוע או זמני. יש הרבה משרות זמינות לאנשים שרוצים לחוות את המגורים בירושלים מבלי לעבור לשם לצמיתות כמו במקומות רבים אחרים בישראל, בהם עלול להיות לא קל למצוא עבודה.

דילוג לתוכן