דף הבית » חיפוש עבודה » מדריך שלם: gov.il מבוקש

מדריך שלם: gov.il מבוקש

gov il דרושים

ממשלת ישראל היא אחד הארגונים המורכבים והתובעניים בעולם. היא אחראית לחייהם של מיליוני אנשים, והיא משתנה כל הזמן.

לממשלת ישראל יש רמת ביורוקרטיה גבוהה מאוד וכמות מידע גדולה לעיבוד, מה שלעיתים מקשה על העובדים בתחומי התעסוקה השונים לעמוד בכל תחומי האחריות שלהם.

Gov.il הוא פורטל ממשלתי עם מידע ממשלתי וחשוב. הוא פותח על ידי ממשלת ישראל ופתוח לכל.

במאמר זה נסביר מהו Gov.il, ונסייע לכם להבין את האתר טוב יותר בכדי למצוא בו את כל המידע השימושי הדרוש לכם.

נציבות שירות המדינה

נציבות שירות המדינה (CSC) היא גוף ממשלתי האחראי על יישום ואכיפת החוק על שירות המדינה. הוא הוקם בשנת 1948, תחת חוקת הודו. ה-CSC חייב לציית לכללים ולתקנות קפדניים בכל הנוגע להעסקה, קידום ופיטורים של עובדים.

כללים אלה נקבעים למען בטיחות העובדים כמו גם הציבור. במקרה ועובד יימצא אשם בפשע או התנהגות בלתי הולמת כלשהי, הוא/היא יפוטרו מעבודתו ללא כל הודעה מוקדמת או עיכוב.

ישנם חוקים רבים שקובעים כיצד ניתן להעסיק אדם לעבודה או כיצד ניתן לקדם אותו לדרגים גבוהים יותר בארגון שלו. חוקים אלה נקבעים על ידי ה-CSC כדי לוודא שכל העובדים מקבלים יחס שווה והוגן והזדמנויות העסקה שוות.

משרד החוץ הישראלי

משרד החוץ הישראלי הוא מוסד ציבורי. משרד החוץ מארגן, מרכז ותומך בפעילות הדיפלומטית בישראל ומחוצה לה. למשרד החוץ הישראלי יש צוות של 6 עובדים בחטיבת טכנולוגיות המידע שלו. הם אחראים לפיתוח תוכנה המאפשרת לשירות החוץ לתקשר ביעילות עם שותפיו, אזרחים ומדינות אחרות. התוכנה פותחה בשיתוף עם IBM Research על מנת לייעל את העבודה.

דרושים במוסד לביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הוא מוסד ממשלתי העוסק בניהול ורגולציה של הביטוח. משרה פנויה לדוגמה במוסד לביטוח לאומי היא משרת קופירייטר, מנוסה ונלהב שיצטרף לצוות שלהם. המוסד לביטוח לאומי כמו כן גם מחפשת ראש שיווק ושירות לקוחות חדש.

מוסד דרושים

תחום התעסוקה משתנה. היא הופכת תחרותית יותר ויותר, ומספר מחפשי העבודה גדל. עם זאת, מספר המשרות הפנויות בשוק הנוכחי עדיין מוגבל מאוד. זהו זמן טוב לעבור מהדרך המסורתית של חיפוש עבודה, לחיפוש אחר עבודה בעידן הדיגיטלי החדש והמתקדם.

דילוג לתוכן